UITSLAGENLIJST - 10KM WEDSTRIJD
30-08-2017 10:00                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1      1  Erwin Poldervaart          Spark                 1992      1e HSen      32:42  18,349    3:16 
    2      5  Mels Lambregts             THOR                  1996      2e HSen      32:50  18,274    3:17 
    3      4  Ricardo Sint Nicolaas      Flakkee               1986      3e HSen      33:29  17,919    3:20 
    4     37  Roel van Nes               AV Standdaarbuiten    1969      1e H45+      33:42  17,804    3:22 
    5     51  Toon Heeren                Achilles              1967      2e H45+      35:18  16,997    3:31 
    6     16  Wim Nieuwkerk              AV Standdaarbuiten    1981      1e H35+      35:25  16,941    3:32 
    7     24  Jeroen van Damme           THOR                  1972      2e H35+      35:32  16,886    3:33 
    8     17  Barry van Beers            AVO 1983              1977      3e H35+      35:34  16,870    3:33 
    9      8  Alexander Siemons          THOR                  1984      4e HSen      36:09  16,598    3:36 
   10      9  Rob Musters                AVO 1983              1988      5e HSen      37:04  16,187    3:42 
   11     30  Rudy van Maurik            Diomedon              1976      4e H35+      37:38  15,943    3:45 
   12    455  Thomas Slieker             THOR                  1981      5e H35+      37:49  15,866    3:46 
   13     41  Henk Buesink               Achilles              1963      3e H45+      37:51  15,852    3:47 
   14     57  Steve Duzanson             THOR                  1967      4e H45+      37:56  15,817    3:47 
   15     25  Patrick Marien             THOR                  1974      6e H35+      38:03  15,769    3:48 
   16     10  Nick Beyers                                      1990      6e HSen      38:11  15,714    3:49 
   17     26  Krispijn de Jonge          Delta Sport           1981      7e H35+      38:33  15,564    3:51 
   18     21  Johan Karelse              AV '56                1973      8e H35+      38:38  15,531    3:51 
   19     83  Ruud Woord                 THOR                  1957      1e H55+      38:42  15,504    3:52 
   20     55  Kees van der Vlier                               1968      5e H45+      38:58  15,398    3:53 
   21     28  Guy Arnouts                                      1981      9e H35+      39:06  15,345    3:54 
   22     86  Adrie Faes                 Dynamica              1958      2e H55+      39:23  15,235    3:56 
   23     89  John van Tilburg           avVN                  1962      3e H55+      39:35  15,158    3:57 
   24     56  Kees van de Riet           Achilles              1966      6e H45+      39:36  15,152    3:57 
   25     31  Rob van 't Veen            AV '56                1979     10e H35+      39:38  15,139    3:57 
   26    126  Leonie Ton                 AV '56                1975      1e V35+      39:47  15,082    3:58 
   27      3  Tim Hanswijk               Diomedon              1988      7e HSen      39:48  15,075    3:58 
   28     45  Ferry Engel                Flakkee               1962      7e H45+      39:59  15,006    3:59 
   29     42  Piet van Mourik            Delta Sport           1963      8e H45+      40:09  14,944    4:00 
   30     85  Jan de Wilde               AV '56                1957      4e H55+      40:45  14,724    4:04 
   31     77  Marius Besuijen            AV '56                1962      5e H55+      40:49  14,700    4:04 
   32     32  Marlon Deijkers            AV Standdaarbuiten    1974     11e H35+      41:08  14,587    4:06 
   33     47  Berry Simonse              AV '56                1971      9e H45+      41:15  14,545    4:07 
   34    116  Amber Bongertman           Achilles              1997      1e VSen      41:29  14,464    4:08 
   35    129  Tamara Kuijlen                                   1981      2e V35+      41:37  14,417    4:09 
   36     44  Jan Suijkerbuijk           Diomedon              1963     10e H45+      41:38  14,412    4:09 
   37     58  Steef Berrevoets           Delta Sport           1968     11e H45+      41:43  14,383    4:10 
   38     35  Arjan Lazeroms             AVO 1983              1973     12e H35+      41:57  14,303    4:11 
   39     23  Gert Hamelink              Diomedon              1980     13e H35+      42:19  14,179    4:13 
   40     20  Ton Rijsdijk               Diomedon              1978     14e H35+      42:36  14,085    4:15 
   41     82  Jan Faes                   Fortius               1955      6e H55+      42:48  14,019    4:16 
   42     46  Walter Krijnen             AVO 1983              1966     12e H45+      42:59  13,959    4:17 
   43     81  Chrisje Schrauwen          Loopgroep PK          1952      7e H55+      43:06  13,921    4:18 
   44    128  Yvonne Boot                AVR '90               1981      3e V35+      43:34  13,772    4:21 
   45     38  Co de Feijter              Delta Sport           1963     13e H45+      43:55  13,662    4:23 
   46     92  Jacques de Groot           Spado                 1962      8e H55+      44:01  13,631    4:24 
   47     53  Willie van Dorst           THOR                  1967     14e H45+      44:02  13,626    4:24 
   48    120  Anouk Kerstens             Olympia Halsteren     1991      2e VSen      44:29  13,488    4:26 
   49      7  Pieter 't Hart                                   1990      8e HSen      44:30  13,483    4:27 
   50     50  Iwan Damen                 Diomedon              1970     15e H45+      44:32  13,473    4:27 

UITSLAGENLIJST - 10KM WEDSTRIJD 30-08-2017 10:00 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 80 Tim Taylor Diomedon 1961 9e H55+ 44:36 13,453 4:27 52 48 John van Wanrooij Spado 1968 16e H45+ 44:45 13,408 4:28 53 36 Gertjan Hoogvliet Diomedon 1968 17e H45+ 44:47 13,398 4:28 54 84 Peter Gulden Achilles 1960 10e H55+ 44:59 13,338 4:29 55 127 Wendy Deijkers AV Standdaarbuiten 1973 4e V35+ 45:04 13,314 4:30 56 76 Jos Ooms Olympia Halsteren 1959 11e H55+ 45:10 13,284 4:31 57 138 José van der Linden Achilles 1964 1e V45+ 45:16 13,255 4:31 58 19 Vincent Rensen AV Standdaarbuiten 1974 15e H35+ 45:17 13,250 4:31 59 29 Rob Luijkx Achilles 1977 16e H35+ 45:20 13,235 4:32 60 54 Jan Kouters AVO 1983 1965 18e H45+ 45:43 13,124 4:34 61 118 Lisa van Turnhout Diomedon 1994 3e VSen 46:00 13,043 4:36 62 18 Edwin Jaspers AV Standdaarbuiten 1974 17e H35+ 46:05 13,020 4:36 63 139 Sonja van Hecke THOR 1971 2e V45+ 46:12 12,987 4:37 64 111 Toon van Peer THOR 1951 1e H65+ 46:15 12,973 4:37 65 101 Hans van der Meer Road Runners Etten-L 1951 2e H65+ 46:33 12,889 4:39 66 119 Marcella Roks AV Standdaarbuiten 1990 4e VSen 46:34 12,885 4:39 67 39 Ferdy Oerlemans Diomedon 1965 19e H45+ 46:42 12,848 4:40 68 136 Ingrid Koene AV '56 1963 3e V45+ 46:50 12,811 4:41 69 2 Matthias Huisman AV Standdaarbuiten 1984 9e HSen 46:59 12,770 4:41 70 90 Frank de Mönnink THOR 1959 12e H55+ 47:06 12,739 4:42 71 52 Peter Vissenberg THOR 1962 20e H45+ 47:27 12,645 4:44 72 106 Cees Kooman Loopgroep Aart Stigt 1952 3e H65+ 48:10 12,457 4:49 73 104 Ton van Exsel avVN 1950 4e H65+ 48:35 12,350 4:51 74 148 Marianne de Schipper-Fokk THOR 1959 1e V55+ 48:39 12,333 4:51 75 88 Anton Suikerbuik Olympia Halsteren 1958 13e H55+ 48:58 12,253 4:53 76 146 Ciska Roelen THOR 1956 2e V55+ 49:01 12,241 4:54 77 108 Johan Peeters AVR '90 1949 5e H65+ 49:07 12,216 4:54 78 27 Tom de Ridder 1974 18e H35+ 49:44 12,064 4:58 79 87 Dick Ringelberg Achilles 1954 14e H55+ 49:56 12,016 4:59 80 109 Rinus Mulders THOR 1948 6e H65+ 51:25 11,669 5:08 81 40 Hans Reuvers Diomedon 1966 21e H45+ 55:13 10,866 5:31 82 110 Gillis Bosman THOR 1939 7e H65+ 56:09 10,686 5:36 83 137 Simonne van Turnhout Diomedon 1966 4e V45+ 56:30 10,619 5:39 84 117 Karlijn Plompen Spado 1992 5e VSen 56:31 10,616 5:39 85 91 Toon Paulissen Groene Ster 1953 15e H55+ 56:32 10,613 5:39 86 147 Annie van Oijen DJA 1951 3e V55+ 56:39 10,591 5:39 87 107 Harry Reynaers THOR 1952 8e H65+ 58:20 10,286 5:50 88 105 Rob Schmidt Spado 1944 9e H65+ 1:00:03 9,992 6:00 89 149 Mien Ossenblok AVO 1983 1950 4e V55+ 1:08:10 8,802 6:49