UITSLAGENLIJST - LOPEN
30-08-2017 09:43                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    406  Yara Karelse               Goes                  2006      1e jeugd      5:34  14,012    4:16 
    2    405  Marit Simonse              AV '56                2006      2e jeugd      5:40  13,765    4:21 
    3    403  Luanna Vergeer             Diomedon              2007      3e jeugd      5:50  13,371    4:29 
    4    401  Stijn Dielens              SV Diomedon                     4e jeugd      6:15  12,480    4:48 
    5    402  Wessel Bos                 Diomedon              2009      5e jeugd      6:19  12,348    4:51 
    6    404  Lieke Bos                  Diomedon              2005      6e jeugd      7:03  11,064    5:25 
    7    407  Jerma van Putten                                 2010      7e jeugd      7:30  10,400    5:46 
    8    408  Charlotte Nijssen          Diomedon              2009      8e jeugd      7:50   9,957    6:01 
    9    328  Erik Scherpenisse                                1981      1e Pr5,4     22:08  14,639    4:05 
   10    335  AJ Karremans                                     1981      2e Pr5,4     22:32  14,379    4:10 
   11    331  Annika Spronk                                    1982      3e Pr5,4     22:52  14,169    4:14 
   12    336  Hans van der Horst                               1966      4e Pr5,4     23:39  13,700    4:22 
   13    321  Frans van der Wulp                               1957      5e Pr5,4     23:43  13,661    4:23 
   14    301  Emma van Mourik            Delta Sport           1996      6e Pr5,4     23:52  13,575    4:25 
   15    324  Erwin Kriesels                                   1975      7e Pr5,4     24:02  13,481    4:27 
   16    319  Peter Uijtdewilligen                             1966      8e Pr5,4     24:30  13,224    4:32 
   17    302  B van Rossum               Noordhoek             1979      9e Pr5,4     24:38  13,153    4:33 
   18    337  Esther van den Berg                              1969     10e Pr5,4     25:02  12,943    4:38 
   19    338  Peter Wiersma              Steenbergen           1977     11e Pr5,4     25:03  12,934    4:38 
   20    333  Paul van der Klugt                               1968     12e Pr5,4     25:23  12,764    4:42 
   21    339  Raymon Habets                                    1973     13e Pr5,4     25:27  12,731    4:42 
   22    340  Sjaan Rens                                       1967     14e Pr5,4     25:34  12,673    4:44 
   23    315  Anne van Alphen                                  1992     15e Pr5,4     25:40  12,623    4:45 
   24    325  Nancy Koch                                       1973     16e Pr5,4     27:10  11,926    5:01 
   25    308  Ina van Otzel                                    1968     17e Pr5,4     27:33  11,760    5:06 
   26    330  E Hopmans                                        1952     18e Pr5,4     28:02  11,558    5:11 
   27    307  Martine Verkouter                                1979     19e Pr5,4     28:35  11,335    5:17 
   28    332  Julian Nijssen                                   2006     20e Pr5,4     28:59  11,179    5:22 
   29    306  Wout Deijkers                                    2006     21e Pr5,4     29:04  11,147    5:22 
   30    314  Ria Herkelman                                    1969     22e Pr5,4     30:03  10,782    5:33 
   31    334  Marit Klugt                                      2003     23e Pr5,4     30:31  10,617    5:39 
   32    318  Rolf Hoogkamer                                            24e Pr5,4     30:31  10,617    5:39 
   33    304  Ton van der Kleijn         Steenbergen           1960     25e Pr5,4     31:33  10,269    5:50 
   34    303  Robert van der Klein       Steenbergen           1994     26e Pr5,4     31:33  10,269    5:50 
   35    317  John van Gaal                                             27e Pr5,4     31:55  10,151    5:54 
   36    316  Mary van Meer                                    1968     28e Pr5,4     31:56  10,146    5:54 
   37    320  Bettina Berrevoets                               1970     29e Pr5,4     31:57  10,141    5:54 
   38    341  Hanneke van de Ven         Bergen op Zoom        1967     30e Pr5,4     32:00  10,125    5:55 
   39    329  Ilse Dierickx                                    1973     31e Pr5,4     32:08  10,083    5:57 
   40    313  Marjon van den Ende                              1983     32e Pr5,4     32:40   9,918    6:02 
   41    309  Mateo Hoek                                       2008     33e Pr5,4     33:21   9,715    6:10 
   42    310  Marnix Hoek                                      1977     34e Pr5,4     33:22   9,710    6:10 
   43    342  Koos Hanswijk                                    1951     35e Pr5,4     33:36   9,643    6:13 
   44    327  Rina Otto                                        1957     36e Pr5,4     34:05   9,506    6:18 
   45    323  Robert Bongertman                                1968     37e Pr5,4     34:27   9,405    6:22 
   46    312  Henk Ehbel                                       1967     38e Pr5,4     35:29   9,131    6:34 
   47    326  Conny Rijsbergen                                 1963     39e Pr5,4     37:00   8,757    6:51 
   48    193  Denny Franken              Dodewaard             1986      1e Pr.10     37:10  16,143    3:43 
   49    311  Louis de Koning                                  1948     40e Pr5,4     38:57   8,318    7:12 
   50    190  Koen Hussaerts             Oud Gastel            1990      2e Pr.10     39:02  15,371    3:54 


UITSLAGENLIJST - LOPEN 30-08-2017 09:43 Pag: 2 Plts StNr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ----- ----- ------------------------- -------------------- ---- ------ ----- -------- ------ ------- 51 204 Corne Aarts 1966 3e Pr.10 43:24 13,825 4:20 52 211 Rutger de Klerk 1965 4e Pr.10 43:31 13,788 4:21 53 202 Maurice Steketee 1981 5e Pr.10 44:35 13,458 4:27 54 205 Mark Mol 1992 6e Pr.10 44:41 13,428 4:28 55 305 A. Bongertman Road Runners Rucphen 1968 41e Pr5,4 45:00 7,200 8:19 56 322 Marjolein Ras 1968 42e Pr5,4 45:12 7,168 8:22 57 207 Janneke van Westen 1989 7e Pr.10 45:14 13,265 4:31 58 186 Jack Suijkerbuijk tholen 1956 8e Pr.10 45:54 13,072 4:35 59 179 Michael de Wolf Roosendaal 1971 9e Pr.10 45:56 13,062 4:35 60 181 Jan Heshof Steenbergen 1964 10e Pr.10 46:03 13,029 4:36 61 203 Nick Suijkerbuijk 1992 11e Pr.10 46:56 12,784 4:41 62 208 Michael van Steen 1981 12e Pr.10 47:18 12,685 4:43 63 176 Niels Cloin Steenbergen 1984 13e Pr.10 47:18 12,685 4:43 64 195 Peter Braspenning 1972 14e Pr.10 47:21 12,672 4:44 65 198 René van Belzen 1960 15e Pr.10 47:33 12,618 4:45 66 206 Piet Ovaa 1963 16e Pr.10 47:36 12,605 4:45 67 210 Astrid Willemse 1983 17e Pr.10 48:09 12,461 4:48 68 177 Frank Kooijman Den Haag 1974 18e Pr.10 48:37 12,341 4:51 69 215 Michael Boelens 1958 19e Pr.10 49:15 12,183 4:55 70 199 Piet Danen 1960 20e Pr.10 49:26 12,138 4:56 71 201 Willem Schrauwen 1971 21e Pr.10 50:28 11,889 5:02 72 214 Stephan Bouwens 1960 22e Pr.10 50:39 11,846 5:03 73 216 Leroy de Herder 1994 23e Pr.10 51:01 11,761 5:06 74 191 Joachim Aerts Steenbergen 1969 24e Pr.10 51:03 11,753 5:06 75 178 Jos Alderliesten SV Diomedon 1969 25e Pr.10 51:04 11,749 5:06 76 217 Elly Stornebrink 1984 26e Pr.10 54:02 11,104 5:24 77 189 Debbie Mol Oud Gastel 1991 27e Pr.10 54:51 10,939 5:29 78 197 Hans Meeuwisse 1956 28e Pr.10 56:08 10,689 5:36 79 196 Peter Rijsdijk Steenbergen 1950 29e Pr.10 56:27 10,629 5:38 80 200 Jack Stokman 1946 30e Pr.10 56:45 10,573 5:40 81 182 Kes van den Berk Roosendaal 1964 31e Pr.10 58:10 10,315 5:49 82 212 Donen Verschuren 1976 32e Pr.10 58:51 10,195 5:53 83 213 Lonneke Suijkerbuijk 1977 33e Pr.10 58:54 10,187 5:53 84 184 Rian Hermans Breda 1961 34e Pr.10 1:00:28 9,923 6:02 85 185 Fred Reijerse SV Diomedon 1955 35e Pr.10 1:00:47 9,871 6:04 86 187 Hans Boessenkool SV Diomedon 1951 36e Pr.10 1:04:03 9,368 6:24