UITSLAGENLIJST - LOPEN
30-08-2016 21:04                                                     Pag: 1

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1      9  Niels Goderis              Esak                  1993      1e HSen      32:38  18,386    3:15 
    2      1  Ricardo Sint Nicolaas      Flakkee               1986      2e HSen      33:31  17,902    3:21 
    3     50  Toon Heeren                Achilles              1967      1e H45+      33:39  17,831    3:21 
    4     54  Richard Oosterhout         AVR '90               1965      2e H45+      33:42  17,804    3:22 
    5     61  Roel van Nes               AV Standdaarbuiten    1969      3e HSen      34:02  17,630    3:24 
    6     23  Rudy van Maurik            Diomedon              1976      1e H35+      35:24  16,949    3:32 
    7     57  Kees Lazeroms              Achilles              1963      3e H45+      35:35  16,862    3:33 
    8      3  Denny Franken              Loopgroep PK          1986      4e HSen      35:40  16,822    3:34 
    9      6  Jeffrey Faes               Achilles              1985      5e HSen      35:43  16,799    3:34 
   10     20  Thomas Slieker             Rotterdam Atletiek    1981      2e H35+      37:09  16,151    3:42 
   11     17  Dennis van den Bemt        Road Runners Etten-L  1978      3e H35+      37:10  16,143    3:43 
   12     46  Ad van Beek                Road Runners Etten-L  1964      4e H45+      37:18  16,086    3:43 
   13     58  Kees van Vliet             THOR                  1968      5e H45+      37:26  16,028    3:44 
   14     22  Patrick Marien             THOR                  1974      4e H35+      37:30  16,000    3:45 
   15     19  Ton Rijsdijk               Diomedon              1978      5e H35+      37:37  15,950    3:45 
   16      5  Matthijs Roks              THOR                  1983      6e HSen      37:40  15,929    3:46 
   17     49  Henk Buesink               Achilles              1963      6e H45+      37:40  15,929    3:46 
   18      2  Tim Hanswijk               Diomedon              1988      7e HSen      37:52  15,845    3:47 
   19     42  Marius Besuijen            AV '56                1962      7e H45+      37:55  15,824    3:47 
   20     73  Adrie Faes                 Dynamica              1958      1e H55       38:09  15,727    3:48 
   21     76  Jan Arnouts                Achilles              1958      2e H55       38:17  15,673    3:49 
   22     39  Richard van Zantvliet      Diomedon              1970      8e H45+      38:29  15,591    3:50 
   23     64  Arnold de Krom             Spado                 1966      9e H45+      38:36  15,544    3:51 
   24      7  Alexander Siemons          THOR                  1984      8e HSen      38:41  15,511    3:52 
   25     63  John Suijkerbuijk          Diomedon              1963     10e H45+      38:45  15,484    3:52 
   26     52  Kees Franken               Spado                 1962     11e H45+      39:08  15,332    3:54 
   27    130  Els van Hooydonk           Esak                  1967      1e V45+      39:19  15,261    3:55 
   28     51  Woestenberg                AVR '90               1964     12e H45+      39:20  15,254    3:56 
   29    426  John van Tilburg           avVN                  1962     13e H45+      39:23  15,235    3:56 
   30     26  Marlon Deijkers            AV Standdaarbuiten    1974      6e H35+      39:42  15,113    3:58 
   31      8  Mattias van Apers          Esak                  1993      9e HSen      39:47  15,082    3:58 
   32     47  John Marijnissen           Sprint                1964     14e H45+      39:54  15,038    3:59 
   33     62  Ton Nagtzaam               AV Standdaarbuiten    1963     15e H45+      39:57  15,019    3:59 
   34     25  Richard Bouwens            Diomedon              1971      7e H35+      40:07  14,956    4:00 
   35     79  Emiel Kerstens             AVO 1983              1959      3e H55       40:33  14,797    4:03 
   36    428  John van Wanrooij          Spado                 1968     16e H45+      40:39  14,760    4:03 
   37     45  John Garcia                AVR '90               1961     17e H45+      40:40  14,754    4:04 
   38     78  Rien Bastiaansen           THOR                  1955      4e H55       41:02  14,622    4:06 
   39     28  Guy Arnouts                Esak                  1981      8e H35+      41:16  14,540    4:07 
   40     27  Arjan Laseroms             AVO 1983              1973      9e H35+      41:45  14,371    4:10 
   41     75  Peter Gulden               Achilles              1960      5e H55       41:49  14,348    4:10 
   42     80  Leon Paelinck              THOR                  1960      6e H55       41:53  14,326    4:11 
   43     24  Corné van Beek             Achilles              1975     10e H35+      41:56  14,308    4:11 
   44    108  Ingrid van Baal            THOR                  1987      1e VSen      41:58  14,297    4:11 
   45     68  Chrisje Schrauwen          Loopgroep PK          1952      7e H55       42:08  14,241    4:12 
   46    109  Yvonne Boot                AVO 1983              1981      2e VSen      42:13  14,212    4:13 
   47     55  Patrick van Haren          Spado                 1967     18e H45+      42:27  14,134    4:14 
   48     77  Jan Faes                   Parthenon             1955      8e H55       42:30  14,118    4:15 
   49    427  Alex van Thillo            Esak                  1963     19e H45+      42:32  14,107    4:15 
   50    117  Wendy Deijkers             AV Standdaarbuiten    1973      1e V35+      42:38  14,073    4:15 
   51     66  Ad Suijkerbuijk            Diomedon              1960      9e H55       42:50  14,008    4:17 
   52     44  Iwan Damen                 Diomedon              1970     20e H45+      43:07  13,916    4:18 
   53     82  Marc van Merriënboer       AVO 1983              1960     10e H55       43:16  13,867    4:19 
   54    107  Anouk Kerstens             Olympia Halsteren     1991      3e VSen      43:17  13,862    4:19 
   55     36  Marco Kruf                 Olympia Halsteren     1968     21e H45+      43:37  13,756    4:21 
   56     72  Jos Ooms                   Olympia Halsteren     1959     11e H55       44:00  13,636    4:24 
   57     71  Tim Taylor                 Diomedon              1961     12e H55       44:19  13,539    4:25 
   58     48  Wim van de Sande           AVR '90               1963     22e H45+      44:37  13,448    4:27 
   59     16  Edwin Jaspers              AV Standdaarbuiten    1974     11e H35+      44:46  13,403    4:28 
   60     74  Harry Reynaers             THOR                  1952     13e H55       44:53  13,368    4:29 
   61    129  Esther van den Berg        Spado                 1969      2e V45+      45:03  13,319    4:30 
   62     41  Hans Vogel                 Olympia Halsteren     1964     23e H45+      45:05  13,309    4:30 
   63      4  Tjebbe van de Kasteele     Diomedon              1981     10e HSen      45:10  13,284    4:31 
   64    126  Ingrid Koene               AV '56                1963      3e V45+      45:14  13,265    4:31 
   65     92  Jac Beekers                Achilles              1946      1e H65+      45:19  13,240    4:31 
   66    110  Anne van Alphen            AV Standdaarbuiten    1992      4e VSen      45:20  13,235    4:32 
   67    139  Marianne de Schipper-Fokk  THOR                  1959      1e V55+      45:24  13,216    4:32 
   68     38  Gertjan Hoogvliet          Diomedon              1968     24e H45+      45:35  13,163    4:33 
   69     65  Peter Vissenberg           THOR                  1962     25e H45+      45:56  13,062    4:35 
   70    106  Lisa van Turnhout          Diomedon              1994      5e VSen      46:01  13,039    4:36 
   71     91  Ton van Exsel              avVN                  1950      2e H65+      46:07  13,010    4:36 
   72     83  Peter Pelsma               THOR                  1956     14e H55       46:23  12,936    4:38 
   73     56  Ferdy Oerlemans            Diomedon              1965     26e H45+      46:26  12,922    4:38 
   74     18  Rob Luijkx                 Achilles              1977     12e H35+      46:32  12,894    4:39 
   75     59  Wim Oonincx                Road Runners Etten-L  1968     27e H45+      47:24  12,658    4:44 
   76    429  Arjan van der Velde        Spirit Oud Beijerlan  1970     28e H45+      47:31  12,627    4:45 
   77     40  Sjaan Rens                 Diomedon              1967     29e H45+      47:51  12,539    4:47 
   78     81  Suijkerbuijk               Diomedon              1956     15e H55       48:10  12,457    4:49 
   79     94  Koos Damen                 Spado                 1950      3e H65+      48:11  12,452    4:49 
   80     53  Jean-Antoine van de Rijze  Spado                 1970     30e H45+      48:13  12,444    4:49 
   81     60  Kees van de Sande          Achilles              1967     31e H45+      48:54  12,270    4:53 
   82    116  Marian Verbruggen          THOR                  1977      2e V35+      49:15  12,183    4:55 
   83     93  Johan Peeters              AVR '90               1949      4e H65+      49:30  12,121    4:57 
   84     43  Louis van Sprang           AVR '90               1964     32e H45+      50:21  11,917    5:02 
   85    138  Magda Vissenberg           THOR                  1961      2e V55+      51:58  11,546    5:11 
   86    127  Iris de Bruijn-Vermeeren   AVR '90               1970      4e V45+      53:34  11,201    5:21 
   87    137  van Oijen                  DJA                   1951      3e V55+      54:56  10,922    5:29 
   88    128  Simonne van Turnhout       Diomedon              1966      5e V45+      56:48  10,563    5:40 
   89     37  Ron Cleiren                THOR                  1966     33e H45+      57:07  10,505    5:42 
   90    136  Mien Ossenblok             AVO 1983              1950      4e V55+    1:00:38   9,896    6:03 

Plts   StNr   Naam                       Vereniging/Woonplts   GbJr  Uitsl  Categ  Tijd      Km/Uur Tijd/Km
-----  -----  -------------------------  --------------------  ----  ------ -----  --------  ------ -------
    1    191  Nick Bekers                esak                  1990      1e Pr5,4     20:26  15,856    3:47 
    2    173  Marijke van Schil          esak                  1983      2e Pr5,4     22:43  14,263    4:12 
    3    185  Fabio Dudink               Spado                 2003      3e Pr5,4     22:54  14,148    4:14 
    4    168  Birgit Voorn               Road Runners Etten-L  1966      4e Pr5,4     23:46  13,633    4:24 
    5    146  Lotte Bakx                 THOR                  2000      1e MBJ       24:04  13,463    4:27 
    6    198  Jac Suijkerbuijk           THOR                  1961      5e Pr5,4     24:13  13,379    4:29 
    7    183  Jaques de Groot            Spado                 1962      6e Pr5,4     24:13  13,379    4:29 
    8    187  lennard Baartmans          Diomedon              2004      7e Pr5,4     26:13  12,359    4:51 
    9    193  Nancy Koch                 Olympia Halsteren     1973      8e Pr5,4     26:20  12,304    4:52 
   10    197  Jan Geers                  Diomedon              1952      9e Pr5,4     26:21  12,296    4:52 
   11    282  Nico Mulhuysen             Spado                 1945      1e P10km     27:06  22,140    2:42 
   12    175  Bob Luijendijk                                   1976     10e Pr5,4     27:54  11,613    5:09 
   13    182  Elma Hopmans               Oud Gastel            1952     11e Pr5,4     28:00  11,571    5:11 
   14    172  Toon Paulissen             Groene Ster           1953     12e Pr5,4     28:25  11,402    5:15 
   15    186  Laureen Dudink             Spado                 2005     13e Pr5,4     29:41  10,915    5:29 
   16    188  Bep Tielemans              Olympia Halsteren     1955     14e Pr5,4     30:20  10,681    5:37 
   17    306  Hans Braspenning                                 1968      2e P10km     30:46  19,502    3:04 
   18    171  Djensey Damen              Diomedon              2003     15e Pr5,4     30:55  10,480    5:43 
   19    169  Ria Herkelman              Steenbergen           1969     16e Pr5,4     31:08  10,407    5:45 
   20    277  Monique Uytdewilligen      Olympia Halsteren     1968      3e P10km     32:00  18,750    3:12 
   21    181  Danique van Oorschot                             1993     17e Pr5,4     32:00  10,125    5:55 
   22    180  Ilse van Oorschot                                1967     18e Pr5,4     32:11  10,067    5:57 
   23    189  Marilein de Bruijn         Diomedon              1979     19e Pr5,4     32:56   9,838    6:05 
   24    194  Judith van den Aarssen     Diomedon              1983     20e Pr5,4     32:57   9,833    6:06 
   25    192  Sofia van Sabben                                 1983     21e Pr5,4     34:07   9,497    6:19 
   26    184  Conny van Rijsbergen                             1963     22e Pr5,4     34:55   9,279    6:27 
   27    170  Geert Oerlemans            Diomedon              1948     23e Pr5,4     35:14   9,196    6:31 
   28    167  Nicole Tielen              Diomedon              1990     24e Pr5,4     35:18   9,178    6:32 
   29    190  Miranda Belet              Olympia Halsteren     1972     25e Pr5,4     35:47   9,054    6:37 
   30    174  Henk Ehbel                                       1967     26e Pr5,4     35:49   9,046    6:37 
   31    252  Koen Hussaarts             Kruisland             1990      4e P10km     37:46  15,887    3:46 
   32    271  Peter Meeuwsen             Krabbendijke          1992      5e P10km     38:43  15,497    3:52 
   33    283  Frank Roks                                       1981      6e P10km     39:10  15,319    3:55 
   34    281  Frans Linders                                    1969      7e P10km     39:19  15,261    3:55 
   35    303  Dirk Huijsmans             Diomedon              1999      8e P10km     40:19  14,882    4:01 
   36    302  Luc Huijsmans              Diomedon              1999      9e P10km     41:21  14,510    4:08 
   37    305  Jim Rode                   Spado                 2000     10e P10km     42:45  14,035    4:16 
   38    258  Stijn Bogers               Oudenbosch            1987     11e P10km     43:29  13,798    4:20 
   39    267  Peter Braspenning          AVO 1983              1972     12e P10km     44:12  13,575    4:25 
   40    257  Mahir Dedic                Bergen op Zoom        1990     13e P10km     44:24  13,514    4:26 
   41    253  Wessel Hartman             Oud Gastel            1989     14e P10km     44:36  13,453    4:27 
   42    260  Marcel Derksen             Halsteren             1973     15e P10km     44:45  13,408    4:28 
   43    286  Patrick Karremans                                1981     16e P10km     44:52  13,373    4:29 
   44    279  Jack van Oorschot                                1964     17e P10km     45:02  13,323    4:30 
   45    289  Jos Leijs                                        1965     18e P10km     45:03  13,319    4:30 
   46    266  Michel van der Weegen      AVO 1983              1956     19e P10km     45:15  13,260    4:31 
   47    284  Fred Raaijmakers                                 1968     20e P10km     45:39  13,143    4:33 
   48    274  Ad van Gaans                                     1961     21e P10km     45:42  13,129    4:34 
   49    276  Peter Uytdewillegen        Olympia Halsteren     1966     22e P10km     45:55  13,067    4:35 
   50    179  Arno Bouman                                      1964     27e Pr5,4     45:57   7,051    8:30 
   51    269  Jan Ernest                                       1976     23e P10km     46:28  12,912    4:38 
   52    262  Michael de Wolf            Roosendaal            1971     24e P10km     46:31  12,899    4:39 
   53    265  Peter Wiersma              Diomedon              1977     25e P10km     46:50  12,811    4:41 
   54    251  Jeffrey Mous               Bergen op Zoom        1989     26e P10km     47:00  12,766    4:42 
   55    294  Piet Danen                                       1960     27e P10km     47:45  12,565    4:46 
   56    288  Astrid Willemse                                  1983     28e P10km     48:00  12,500    4:48 
   57    291  Jan Heshof                                       1964     29e P10km     48:05  12,478    4:48 
   58    300  Willem Keij                                      1983     30e P10km     48:20  12,414    4:50 
   59    299  Jeroen Riemersma                                 1979     31e P10km     48:20  12,414    4:50 
   60    298  Rick van de Velde                                1980     32e P10km     48:21  12,410    4:50 
   61    304  Frank de Mönnink                                 1959     33e P10km     48:44  12,312    4:52 
   62    268  Jack Karelse                                     1970     34e P10km     49:55  12,020    4:59 
   63    295  Lex Adam                                         1961     35e P10km     51:10  11,726    5:07 
   64    256  David Alvers               Steenbergen           1974     36e P10km     52:26  11,443    5:14 
   65    261  Jacques Nefs               Breda                 1964     37e P10km     52:29  11,432    5:14 
   66    264  Peter Rijsdijk             Diomedon              1950     38e P10km     52:39  11,396    5:15 
   67    270  Mathieu van der Eerden                           1982     39e P10km     53:05  11,303    5:18 
   68    285  Johan van Gils                                   1954     40e P10km     54:09  11,080    5:24 
   69    275  Sandra Dogge                                     1971     41e P10km     54:34  10,996    5:27 
   70    280  Anniek Linders                                   2000     42e P10km     55:09  10,879    5:30 
   71    297  Jack Stokman               Diomedon              1946     43e P10km     55:43  10,769    5:34 
   72    287  Jacques Hutten             Spado                 1950     44e P10km     55:54  10,733    5:35 
   73    254  Debbie Mol                 Oud Gastel            1991     45e P10km     56:26  10,632    5:38 
   74    263  Olga Stikkel                                     1968     46e P10km     56:37  10,598    5:39 
   75    293  Leontine Stolk                                   1987     47e P10km     58:30  10,256    5:51 
   76    296  Ron Jansen                                       1961     48e P10km     59:58  10,006    5:59 
   77    255  Hans Boessenkool           Diomedon              1951     49e P10km   1:00:33   9,909    6:03 
   78    272  Gerda van Stee                                   1970     50e P10km   1:01:29   9,759    6:08 
   79    290  Geert van Meel             Diomedon              1958     51e P10km   1:02:05   9,664    6:12 
   80    278  Rina Otto                                        1957     52e P10km   1:03:12   9,494    6:19 
   81    277  Monique Uytdewilligen      Olympia Halsteren     1968     53e P10km   1:03:43   9,417    6:22 
   82    273  Laurien van Noordenne      Olympia Halsteren     1973     54e P10km   1:06:04   9,082    6:36 
   83    292  Louis de Koning                                  1948     55e P10km   1:08:49   8,719    6:52