Go to Top

Bestuur

Afdelingsbestuur Afdeling Atletiek en Trimmen

 

Voorzitter Frans van den Branden vandenbranden@ziggo.nl
Secretariaat Ria Schuurbiers ria.schuurbiers@home.nl
Secretariaat uitwedstrijden Liesbeth van Aert lvanaert.diomedon@live.nl
Secretariaat thuiswedstrijden Joke de Kock jokedekock@home.nl
Lid en afgevaardigde HB Ad Suijkerbuijk Ad.suijkerbuijk@bdo.nl
Juco Bert van Bavel bertvanbavel@home.nl
Materiaal beheerder Léon Nuiten materiaaldiomedon@ziggo.nl
Diomedon kleding Annie van den Branden vandenbranden@ziggo.nl
Algemeen infonummer Joke de Kock 0167-566988
Ledenadministratie Annie van den Branden vandenbranden@ziggo.nl

 

 

Trainers Atletiek

Mini –C en B Pupillen Kim Eversdijk kim.eversdijk@hotmail.com  06-42403066
Mini- C en B Pupillen Siri Roedelof siriroedelof@hotmail.com  06-30400285
Mini-C en B Pupillen Renesta Nieuwland renesta.diomedon@ziggo.nl 06-23090681
A–Pupillen, Junioren, Senioren Gerda Tonissen gerda.tonissen-laanen@planet.nl 0167-564486
A-Pupillen, Junioren, Senioren Corné Bolders c.bolders@home.nl 06-25321464
A-Pupillen, Junioren, Senioren Nicole Tielen nicoletielen@live.nl 06-51813678
Junioren, Senioren Henriette Wijnmaalen henriette_wijnmaalen@hetnet.nl 06-29075736
Loopgroep Joke Wolters –Huis in ‘t Veld f2h379270@hetnet.nl 06-55866513
Trail Running Mike Ridderhof mikeridderhof@hotmail.com