Go to Top

Bestuur

Afdelingsbestuur Afdeling Atletiek en Trimmen

 

Voorzitter Frans van den Branden vandenbranden@ziggo.nl
Secretariaat Ria Schuurbiers ria.schuurbiers@home.nl
Secretariaat uitwedstrijden Betsy van Giels nbvangiels@kpnmail.com
Secretariaat thuiswedstrijden Joke de Kock jokedekock@home.nl
lid en website beheer Wim Pietjouw pietj021@planet.nl
Juco en afgevaardigde HB Jeroen Nijssen josjejeroen@kpnmail.nl
Materiaal beheerder Léon Nuiten materiaaldiomedon@ziggo.nl
Diomedon kleding Annie van den Branden vandenbranden@ziggo.nl
Algemeen infonummer Joke de Kock 0167-566988
Ledenadministratie Annie van den Branden vandenbranden@ziggo.nl

 

 

Trainers Atletiek

A-Pupillen, Junioren Kim Eversdijk kim.eversdijk@hotmail.com  06-42403066
Mini- C en B Pupillen Siri Roedelof siriroedelof@hotmail.com  06-30400285
Mini-C en B Pupillen Renesta Nieuwland renesta.diomedon@ziggo.nl 06-23090681
A–Pupillen, Junioren, Senioren Gerda Tonissen gerda.tonissen-laanen@planet.nl 0167-564486
A-Pupillen, Junioren, Senioren Corné Bolders c.bolders@home.nl 06-25321464
A-Pupillen, Junioren, Senioren Nicole Tielen nicoletielen@live.nl 06-51813678
Junioren, Senioren Henriette Wijnmaalen henriette_wijnmaalen@hetnet.nl 06-29075736
Loopgroep Joke Wolters –Huis in ‘t Veld f2h379270@hetnet.nl 06-55866513